Skuteczna Szkoła Pływania Delfinek

Opinie o Lekcjach Pływania w Szkole DelfinekDodał: Kamil 2024-05-19 23:21:40
Lekcje pływania prowadzone są bardzo merytorycznie. Instruktorka zwraca uwagę na każdy szczegół, bardzo zaangażowana na zajęciach, chce nauczyć jak najwięcej a przy tym jest bardzo cierpliwa ale też wymagająca. I o to właśnie chodzi! Polecam Panią Sylwię z całego serca.
Dodał: Basia 2023-11-04 12:06:05
Jestem bardzo zadowolona z lekcji pływania u Pani Sylwii. Podejście bardzo indywidualne, chce nauczyć na zajęciach jak najwięcej, dokładnie tłumaczy każdy ruch i skutecznie motywuje. Po każdej lekcji czuję się zachęcona, podbudowana i cieszę się jak dziecko z moich małych sukcesów. Pani Sylwia zwraca szczególną uwagę jak zachować się na głębokiej wodzie, stosuje różne ćwiczenia uczące samodzielności i opanowania w środowisku wodnym. Mój syn od niedawna też uczęszcza na lekcje i teraz mówi, że woli chodzić na basen niż grać w piłkę nożną???? Serdecznie polecam zajęcia u Pani Sylwii
Dodał: Ewelka 2023-01-18 19:46:53
Jestem po pierwszych zajęciach u Sylwi. Brak mi słów by opisać jaka jest cudowna. Poprostu idealna instruktora. Profesjonalizm połączony z cierpliwością, uśmiechem. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy zaczynają przygodę z pływaniem.
Dodał: Michalina 2023-01-16 22:10:58
Uczę się pływać jako osoba dorosła. Od pół roku wytrwale pracuję z Sylwią i widać efekty. Zaczynałam od panicznego strachu przed wodą, a teraz jestem w stanie przepłynąć cały basen. Co więcej, pływanie sprawia mi coraz więcej przyjemności:)
Serdecznie polecam, Sylwia jest profesjonalna, spokojna i życzliwa, dostosowuje tempo nauki do ucznia i daje bardzo dużo wsparcia:)
Dodał: Bogusia 2021-06-19 21:24:43
5 lat temu szukałam nauczyciela dla moich synów. Poszłam na basen AGH i przypatrywałam sie instruktorom. Zaufałam intuicji. Od lat synowie pływaja z Sylwia. Nabrali pewności siebie w wodzie. Ćwicza styl. Nie boja sie wody. Nauczycielka skoncentrowana na dzieciach. Spokojna. Jest super!!!
Dodał: Adrian 2021-03-05 12:33:13
Szkółkę znalazłem z internetu. Zapisałem się na niezobowiązującą pojedynczą lekcję bo chciałem sprawdzić czy zajęcia będą mi odpowiadać...i zostałem na dłużej:). Fajnie, że jest opcja karnetowa a na basen mogę wejść na multisport. Polecam instruktorkę Sylwię, szybko weryfikuje co jest do poprawy, słucha i cały czas uważnie patrzy jak pływam i nawet w jaki sposób robię wydechy do wody- nie sądziłem że to jest takie ważne. Po kilku lekcjach czuje, że pływa mi się lepiej, mniej się męczę i pływanie sprawia mi coraz większą frajde.


Dodał: Przemek 2020-08-07 23:50:27
Na zajęcia do Sylwii uczęszczam od dwóch miesięcy. Jest bardzo kompetentną i wymagającą instruktorką. Widać, że lubi to co robi. Potrafi jasno przekazać co należy poprawić. Zawsze zaangażowana w zajęcia a do tego bardzo sympatyczna. Polecam w 100 %
Dodał: bartek 2020-07-27 15:37:25
Czesc wszystkim. Polecam Sylwie w 100%. Bardzo konkretna instruktorka z konkretną wiedzą na temat pływania. Potrafi wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi w sposób prosty i jasny. Jest sympatyczna.
Dodał: Jurek 2020-02-27 18:11:38
Zapisałem się na kilka lekcji do Sylwii, będąc na delegacji w Krakowie. W ciągu kilku spotkań nauczyłem się pływać na plecach i kraulem. Niestety musiałem już wracać do Wa-wy, na pewno jednak wrócę dopracować kraula. Zajęcia fajne, miła atmosfera, szybkie efekty nauki także instruktorkę polecam! Zajęcia bezstresowe
Dodał: Daniel 2019-09-30 09:11:45
Na zajęcia do Sylwii uczęszczam od ok 3 miesięcy raz w tygodniu. Dodatkowo we własnym zakresie powtarzam ćwiczenia z zajęć raz w tygodniu, czasem dwa razy jeśli czas pozwoli ( zalecenia Sylwii:). Zajęcia z Sylwią polecam- osoba konkretna, miła, szybko wyłapuje błędy techniczne, daje wskazówki co należy ćwiczyć przed następnym spotkaniem ( jeśli ktoś się oczywiście czuje na siłach przyjść sam na basen).
Dodał: MarcinP 2018-02-08 14:45:59
Na zajęcia do Sławka uczęszczam już drugi miesiac, właśnie skończyliśmy jeden karnet. Po 6-cu zajęciach jestem w stanie przeplynac samodzielnie cała długość na plecach. Od jutra będziemy ćwiczyć żabkę. Polecam instruktora Sławka, dobra atmosfera, szybko wychwytuje błędy, zaangażowany w to co robi.
Dodał: GabrysiaR 2017-02-18 22:36:39
Na lekcje do Pani Sylwii zdecydowałam się pójść we wrześniu, kilka miesięcy temu. Od zawsze chciałam nauczyć się naprawdę pływać a nie tylko ,,utrzymywać na wodzie\'\'. Moja nauka pod jej okiem trwała przez około 5 miesięcy i przyznam, że dużo się zmieniło. Teraz chodząc samodzielnie na basen czuję, że przełamałam bariery i pływając różnymi stylami czerpię wiele radości. Pani Sylwia to instruktorka przede wszystkim opanowana, o indywidualnym podejściu, poświęcająca całą swoją uwagę uczniowi. Można czuć się przy niej bezpiecznie, jednocześnie przełamując opory przed wodą. Szczerze polecam!
Dodał: DorotaG 2016-10-16 11:29:02
Zaczęłam się uczyć pływać dopiero jako osoba dorosła. Z racji kilku irracjonalnych lęków, pewnie jestem najbardziej opornym uczniem Sylwii ;-) Pływamy razem już od roku i muszę przyznać, że jest bardzo zaangażowana, profesjonalna i maksymalnie skupiona na swoim uczniu. Jednocześnie jest wyjątkowo cierpliwa i potrafi zmotywować do dalszej nauki pływania.
Gorąco polecam Sylwię wszystkim dorosłym wątpiącym, że istnieje instruktor, który mógłby ich nauczyć pływać!
Dodał: KatarzynaJ 2016-09-10 17:29:49
Polecam Panią Sylwię! Przygotowywała mnie na egzamin na AWF, przyszłam niedługo przed egzaminem ze średnimi umiejętnościami. Bardzo szybką udało się nam z Panią Sylwią dogonić zaległości i dostać się na uczelnie;) Super miła osoba, kompetentna, cierpliwa, sama przyjemność. Serdecznie polecam.
Dodał: Hanusia 2016-05-12 12:30:22
Super zajęcia i jeszcze lepsza instruktorka! Widać, że lubi to co robi :) Bardzo wymagająca, ale ja zawsze ceniłam takich nauczycieli. Nie odbębnia zajęć, tylko UCZY. Pozdrawiam i dziękuję :)PS. Do zobaczenia w środę Pani Sylwiu!
Dodał: Malgorzata 2016-02-22 12:28:28
Rewelacyjne zajęcia. Sylwia jest świetnym instruktorem. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Wystarczyło zaledwie kilka lekcji żebym pływała prawie tak dobrze jak Otylia J. :)))) Pozdrawiam serdecznie
Dodał: tataMiki 2015-10-27 13:49:55
Pani Sylwia to kompetentna instruktorka, która potrafi sobie poradzić z każdym urwisem tak, że potem nie może się on doczekać na następne zajęcia. Profesjonalne podejście do nauki, cierpliwość i zaangażowanie.
Dodał: Marzena 2015-07-13 15:12:02
Indywidualne zajęcia z Sylwią to pełen profesjonalizm, skuteczność i cierpliwość. Dzięki Sylwii pokonałam paniczny strach w wodzie, który powodował, że dopiero w wieku 40stu lat nauczyłam się pływać.
Przyjacielska i ciepła atmosfera na zajęciach, wspaniały instruktor to klucz do sukcesu.
Polecam wszystkim, bo u Sylwii wiek ucznia nie stoi na przeszkodzie!
Dodał: kasia 2015-02-02 18:06:02
Naukę pływania u Sylwii zaczęłam 2 miesiące temu. Na zajęcia uczęszczam 2x w tygodniu. Jestem bardzo zadowolona z indywidualnych zajęć ponieważ instruktorka skupia swoją uwagę wyłącznie na mnie ( naprawdę cały czas na mnie patrzy, nawet wtedy gdy robię wydechy do wody) Kiedyś byłam na zajęciach grupowych ( 4 os) u innego instruktora i było to kompletne nieporozumienie bo mało z nich wyniosłam a już na trzecich indywidualnych spotkań u Sylwii zaczęłam pływać bez deski na plecach. Sylwia wszystko dokładnie tłumaczy i naprawdę musze się bardzo starać, żeby mnie pochwaliła ( dobre słowo z jej ust jest bezcenne:). Cieszę się, że znalazłam tak wspaniałą instruktorkę, która w ciągu jednego spotkania potrafi dużo nauczyć i stworzyć miłą atmosfere. Czuje się przy niej pewnie bo jest opanowana i stanowcza. Polecam wszystkim zajęcia z Sylwią bo to najlepszy instruktor w Krakowie, warto wydać więcej i nauczyć się pływać poprawnie technicznie...bo co tanie to drogie pamiętajcie;)
Dodał: Izabela 2014-09-08 23:28:10
Serdecznie polecam zajęcia z Sylwią!
Przełamała u mnie strach związany z wejściem do wody i utrzymaniem się na niej! Posiada indywidualne podejście, dostosowuje tempo pracy do ucznia. Sylwia kładzie nacisk na to, aby każdy ruch był wykonany perfekcyjnie, przy czym wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Motywuje do pracy i na każdej lekcji daje cenne wskazówki. Teraz bardzo żałuję, że nie spotkałyśmy się parę lat wcześniej... bo pokochałam pływać! :-)
Pozdrawiam ciepło!
Dodał: slawek 2014-04-17 12:58:46
Bardzo polecam panią Sylwie. Profesjonalnie prowadzi zajęcia w miłej i sympatycznej atmosferze z naciskiem na dokładność ruchów. Jest bardzo wymagająca, ale oto w tym wszystkim chodzi, aby się dobrze i szybko nauczyć pływać, trzeba poznać właściwe ruchy w danym stylu i oddechy, a pani Sylwia o to dba i naciska, żeby naprawdę perfekcyjnie pływać. Po paru miesiącach zajęć pływam kraulem , żabką, grzbietowym. A obecnie uczymy się delfina. nie żałuje, że się zgłosiłem na zajęcia do pani Sylwii, jest naprawdę super, jest miłą i sympatyczną osobą. Gdybym miał drugi raz powierzyć komuś nauczenie mnie pływania bez wahania była by to pani Sylwia. Naprawdę bardzo polecam.
Dodał: Marzena 2014-04-16 16:00:48
Zawsze chciałam pływać, ale dopiero niedawno, już jako osoba dorosła, zdecydowałam się na pierwszą lekcję. Pod okiem Sylwii w cztery miesiące opanowałam pływanie trzema stylami. Umiem reagować spokojnie, jeśli zdarzy mi się stracić równowagę na środku basenu. Najprzyjemniejsze wspomnienie to lekcja, podczas której Sylwia pomogła mi pokonać lęk przed blisko 4-metrową głębiną. Zaczęło się od "on nie, ja na takim basenie nie będę pływać", a 15 min. później było już "mogę jeszcze raz zanurkować"?. Polecam całym sercem. :)
Dodał: Przemek 2013-08-11 15:24:09
Trafiłem na rewelacyjną instruktorkę. Widać, że robi to co lubi. Ma indywidualne podejście do ucznia. Już po kilku lekcjach widać u mnie spory postęp. Sylwia jest przesympatyczną wiecznie uśmiechniętą dziewczyną ale bardzo wymagającą nauczycielką:) Jest jednym słowem profesjonalistką. Polecam każdemu :)
Dodał: Gabryś 2013-05-07 11:12:08
Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. Sylwia jest niezwykle miłą i sympatyczną dziewczyną, spokojnie i z empatią tłumaczy ( czasem wiele razy aż do bólu, podziwiam)tak by osoba, która boi się wody mogła jej w pełni zaufać i przełamać swoje lęki i bariery. Po kilku lekcjach widzę, że moje nastawienie do pływania się zmieniło i mimo, że na początku szło mi opornie z pomocą Sylwii udaje mi się robić postępy, jak dla mnie są spektakularne bo zawsze bałem się wody i myślałem,że to nie dla mnie ale nie poddaje i jestem dobrej myśli. Ważne jest podejście instruktora a ja dobrze trafiłem także polecam innym:)
Dodał: Paweł 2013-03-19 22:47:41
Wybór szkółki padł przypadkowo ale to był dobry traf. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Instruktorka jest osobą bardzo ciepłą, miłą ale przy tym wymagającą. Na każdej lekcji wyznacza sobie cel do którego dąży mimo,że się tego nie spodziewam. Np bardzo mnie zaskoczyła gdy już prawie kończyliśmy zajęcia i poprosiła bym ostatnia długość spróbował przepłynąć bez deski na plecach (3lekcji:). Myślałem, że to będzie nierealne ale udało się:. Moja instruktorka lepiej wie ode mnie co potrafię osiągnąć, bardzo mnie to zmotywowało, miłe zaskoczenie...i tak jest co lekcje, zawsze coś nowego. Szczerze mogę polecić bo jest naprawdę DOBRA!
Dodał: Marcin 2013-03-12 15:43:18
Fajna, profesjonalna instruktorka, szybko potrafi wyłapać błędy w technice i nie gra na czas. Wielu instruktorów gra na zwłokę, byle było jak najwięcej lekcji a Sylwia od razu mówi co trzeba poprawić i nad czym mam pracować gdy będę też sam pływał. Sylwia uczyła moją kuzynkę od podstaw i zawsze po lekcji z nią chwaliła się co się nowego nauczyła więc sam się zdecydowałem wziąć kilka lekcji i nie żałuję:). Jest dobra w tym co robi i bardzo sympatyczna. Polecam tym co się dalej zastanawiają nad wyborem instruktora- wybierzcie Sylwię!!
Dodał: Artur 2013-02-25 22:32:34
Zajęcia z Sylwią miały na celu zweryfikowanie jak bardzo bezstylowo pływam (byłem samoukiem i wiedziałem, że pływam źle, ale nie wiedziałem jak bardzo źle). Dosyć szybko zrozumiałem, że jest źle i to bardzo. W każdym stylu było coś do poprawienia, ręce, nogi, oddychanie, łokieć, kolano, no wszystko – chociaż nie wszystko – okularki pływackie potrafiłem dobrze założyć!
Każdy drobiazg został przez nią wyłapany i skorygowany. Po czterech zajęciach pływam ładniej, szybciej, nie meczę się i oddycham na trzy!
Pierwsza moja rada, jak chcesz być samoukiem, to lepiej sobie daruj – skontaktuj się z Sylwią, a zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Druga jest taka, że jak nawet potrafisz pływać to warto pod profesjonalnym okiem Sylwii sprawdzić czy nie masz złych nawyków – one mogą powodować, że ciągle będziesz tkwił na tym samym poziomie, a chodzi o to, żeby się jednak rozwijać!
W pływaniu styl ma znaczenie, a Sylwia uratuje Twój styl – gwarantuje!
Dodał: Olek 2013-02-02 21:21:01
Odbyłem dopiero 3 lekcje ale zajęcia bardzo mi się podobają. Uważam, że wybrałem dobrego instruktora i zamierzam dalej kontynuować naukę pływania. Lekcje są prowadzone w luźnej atmosferze aczkolwiek instruktorka jest wymagająca, ale to dobrze bo inaczej nie byłbym zadowolony:). Duży plus dla Sylwii za to, że potrafi być naprawdę elastyczna co do dni i godzin jeśli chodzi o lekcje ze mna.
Dodał: robert & asia 2013-01-06 12:07:07
Pamiętam pierwszy dzień nauki : problem z utrzymaniem się na wodzie z deską ...Po 7 lekcjach "porwałem" się na przepłynięcie basenu na AGH .Udało się :).
Tak sobie myślę ze Sylwia przełamała u mnie paniczny lęk przed wodą ,pokazała "z czym to się je".Jest mi tylko żal i ogarnia mnie złość ze nie miałem czasu na więcej lekcji,ale obiecałem sobie że przy każdym pobycie Krk będę starał się umówić się na kolejne lekcje.
W tym wszystkim jest to niesamowicie MIŁA I SYMPATYCZNA OSOBA !!
Pozdrawiamy serdecznie :)
Dodał: Matrix 2012-12-17 11:09:22
Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, profesjonalnie, potrafi dobrać odpowiednie ćwiczenie do poziomu ucznia, gdy mi nie coś nie wychodzi zmienia ćwiczenie, nie ma w jej słowniku słowa "NIEMOŻLIWE", zawsze jest miła nawet jeśli po raz kolejny robię ten sam błąd, zachęca do wytężonej pracy, szczerze chwali choć jest bardzo wymagająca! Jeśli ktoś chce się dobrze nauczyć pływać to polecam bo WARTO! Przy wyborze instruktora ważne jest by nawiązać dobre relację - z Sylwią bez problemu chyba każdemu się to udaje gdyż jest osobą niezwykle sympatyczną i wesołą o miłej aparycji a przede wszystkim zna się na tym co robi.
Dodał: Monika 2012-11-30 22:40:58
Witam! Moją przygodę z pływaniem pod okiem Sylwii rozpoczęłam 5 lekcji temu:) Odkąd pamiętam panicznie bałam się wody, jednak już po pierwszej lekcji wiedziałam, że Sylwia jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Dlaczego? Dzięki niej przełamałam się, tylko jej udało się wyprowadzić mnie na głęboką wodę (nikomu wcześniej to się nie udało). Dzięki Sylwii uwierzyłam, że nawet jeśli bardzo się boję, jestem w stanie przełamać strach. Sylwia nie zakończy zajęć dopóki nie wykonam tego co sobie założyła. Ponadto, jest perfekcjonistką i zawodowcem w tym co robi, na wszelkie niedociągnięcia od razu zwraca uwagę. Gorąco polecam!!
Dodał: Marzena 2012-11-12 13:07:09
Jestem osobą, dla której jeszcze kilka miesięcy temu pokonanie bariery związanej z wodą było czystą abstrakcją. Dzięki Sylwii i jej metodzie bezstresowego a jednocześnie bardzo wymagającego podejścia do nauki pływania zrozumiałam, że woda ma być przyjemnością a nie źródłem napięcia ;). Polecam szczególnie osobom które tkwią w przekonaniu, że nigdy nie nauczą się pływać a wejście do wody po pas już powoduje u nich duszności ;). Zapewniam, że nie będziecie żałować :)
Dodał: Bernadeta 2012-11-12 09:55:01
Bardzo mi się podoba podejście do ucznia, bardzo indywidualne, empatyczne. Potrafi rozładować atmosferę a przy tym jest wymagająca. Zamierzam nawiązać współpracę na dłużej. Widać,że Sylwia lubi to co robi. Poza tym jet zawsze uśmiechnięta i miła nawet jeśli kolejny raz musi mi powtarzać to samo. Podziwiam i polecam innym!
Dodał: Eleonora 2012-11-09 22:42:14
D obra w tym co robi
E mpatyczne podejście:)
L użna atmofera, przyjazne natawienie
F ajna jako człowiek, kobieta, bardzo miła i cierpliwa
I nteresuje się uczniem, ciągle koryguje błędy, nie olewa
N ie krzyczy:)
E fektywnie prowadzi zajęcia, sama widze postępy!
K ażdemu polecam!!!
Dodał: Rafał 2012-10-16 19:42:47
Jestem zadowolony z prowadzonych zajęć. Lekcje prowadzone są efektywnie i z zaangażowaniem. To fakt, że trzeba wypływać swoje ale cieszę się, że Sylwia pilnie zwraca uwagę na technikę, nic nie ujdzie Jej uwagi. Przyznam także, że czuję się po takim treningu zmęczony ale bardzo szczęśliwy zwłaszcza, że widzę efekty. Poza tym często zachęca Mnie żebym sam również chodził na basen, żeby wyćwiczyć poznane elementy także widać, że nie patrzy tylko, żeby było jak najwięcej lekcji, nie traktuje jak kolejnego klienta tylko szczerze się interesuje i to bardzo doceniam:). Z ręką na sercu gorąco polecam. Przy okazji wspomnę, że jest kobietą bardzo miłą i pozytywnie nastawioną a to bardzo ważne by współpraca dobrze się układała.
Dodał: Ron 2012-08-12 17:44:51
Bardzo fajne zajęcia w miłej atmosferze. Instruktorka potrafi dostosować tempo zajęć do możliwości ucznia. Odpowiedzialna, miła i znająca się na tym co robi . I najważniejsze efekty nauki są szybkie za to że mnie nauczyła pływać powinna dostać Nobla. Nie myślałem że to się uda i na pierwszą lekcję poszedłem sceptyczny. Potrafi zmotywować w gorszych chwilach to ważne. Polecam każdemu.
Dodał: Justyna 2012-07-04 20:53:59
Sylwię można opisać w wielu superlatywach, ograniczę się jedynie do kilku :) ( ilość znaków ograniczona :))
S-ympatyczna - zajęcia w lużnej atmosferze ;
w-Y-rozumiała- "słucha" ucznia ;
cierp-L-iwa- jest najbardziej cierpliwą osobą jaką znam :);
W-ymagająca - chce jak najwięcej nauczyć ucznia;
m-I-ła - mimo, że uczeń potrafi zirytować nadal jest miła :);
dokł-A-dna - każdy ruch na lekcji ma być idealnie dopracowany.

Polecam :)
Dodał: Gosia 2012-06-18 08:58:09
Sylwia jest niezwykła!!!Zdecydowałam się na lekcję pływania choć się panicznie boję wody. Nie wiem jak ona to zrobiła ale na 1-szej lekcji nie dość, że się położyłam na wodzie to jeszcze przepłynęłam kilka długości:)). Myślałam, że to nierealne. Sylwia ma świetne podejście, jest sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, przy niej nie myślę o strachu; wchodzi ze mną do wody. Polecam wszystkim lekcję z Sylwią bo naprawdę WARTO!!!!
Dodał: Angelika 2012-06-11 09:23:27
Sylwia jest bardzo wymagającą instruktorką; indywidualne podejście, potrafi zmobilizować, podbudować! Nie zamieniłabym Jej na nikogo innego. Relacje bardzo koleżeńskie, kumpelskie, można się z Nią pośmiać, nie ma nosa do góry ale potrafi nieźle zmęczyć nawet w ciągu 45min. Uczęszczam na lekcję 80min ale wcale się nie dłużą- świetne rozplanowanie czasu. Jestem usatysfakcjonowana z prowadzonych zajęć i polecam innym bo na każdym spotkaniu uczę się czegoś nowego także pieniądze nie są wyrzucone w przysłowiowe błoto... ciekawa jestem w jaki sposób mężczyźni potrafią się przy Niej skupić...:D
Dodał: Norman 2012-03-27 14:33:05
Świetna instruktorka,lekcja prowadzona fachowo i profesjonalnie, ma do siebie dystans. Relacje koleżeńskie, przyjazne więc w takiej atmosferze chce się pływać. Czas mija szybko i przyjemnie:),dobre rozplanowanie czasu. Z czystym sumieniem mogę polecić bo warto!!!
Dodał: Adrianna 2012-03-19 11:10:13
Fantastyczna instruktorka- pasjonatka i niezwykła osobowość. Empatycznie podchodzi do ucznia, potrafi zmobilizować do wytężonej pracy, kiedy trzeba chwali, kiedy mniej daje z siebie potrafi wjechać na ambicję:)Na zajęcia zawsze czekam z niecierpliwością. Na każdej lekcji uczę się czegoś nowego co mnie bardzo cieszy i potwierdza efektywność prowadzonych zajęć. Podoba mi się to, że Sylwia jest elastyczna co do grafiku zajęć. Polecam w 100%!
Dodał: Krzysiek 2012-01-10 09:00:01
Wymagająca ale bardzo skuteczna!!! do tego świetne podejście i miła atmosfera. Polecam wszystkim którzy chcą sie nauczyć bądź poprawić posiadane umiejętności.
Ps. pływanie z Sylwią to prawdziwa przyjemność dla oka ciała i duszy;)
Dodał: Tomasz. O 2012-01-07 15:54:55
Doświadczona nauczycielka i bezstresowy mentor w jednym. Uczę się od postaw pływać i muszę stwierdzić że mimo wcześniejszych obaw nie odczuwam lęku ani strachu, koszt bardzo niski jak na wkład ze strony trenerki która swoim spostrzegawczym okiem szybko wyłapuje błędy i indywidualnie dobiera tempo i sposób nauki. po kilku lekcjach od przysłowiowego zera sam widzę rezultaty. Przygotowuje się tu do egzaminu na ratownika i dzięki niej widzę że mam szanse go zdać. Oby więcej takich nauczycieli z pasją było. Zachęca, nie zniechęca mimo szczerych ocen. Widać że Sylwia na lekcjach czuje się jak ryba w wodzie. Gorąco polecam
Dodał: Natalia 2011-12-20 09:54:46
Trafiłam na bardzo dobrą instruktorkę. Dlaczego? Widać, że robi to co lubi. Potrafi przekazać wiedzę z zakresu pływania i od razu eliminuje powstałe błędy. Jeżeli sobie z czymś nie radze od razu znajduje ćwiczenie, które pomoże mi wykonać później ruch właściwy.Jak na swoje umiejętności cena za lekcję bardzo przystępna. Polecam!
Dodał: Mentor 2011-12-19 11:37:24
Pełen profesjonalizm!
Dodał: Ofelia 2011-12-08 10:24:57
Świetna instruktorka, dobrze tłumaczy, na każdej lekcji uczę się czegoś nowego- uczy efektywnie!Czuję się przy Niej luźno i bezpiecznie. Udziela wskazówek z wody a jak trzeba to wchodzi do basenu i pływa ze Mną:)Polecam i zgadzam się z przedmówca- niezwykle sympatyczna i otwarta dziewczyna.
Dodał: kunass2 2011-12-06 14:25:09
Bardzo dobra nauczycielka, cały czas tłumaczy i pilnie zajmuje się uczniem. Wychwytuje dobrze błędy i uczy jak je eliminować. Poza tym niezwykle sympatyczna:-)