Dodał: Jurek 2020-02-27 18:11:38
Zapisałem się na kilka lekcji do Sylwii, będąc na delegacji w Krakowie. W ciągu kilku spotkań nauczyłem się pływać na plecach i kraulem. Niestety musiałem już wracać do Wa-wy, na pewno jednak wrócę dopracować kraula. Zajęcia fajne, miła atmosfera, szybkie efekty nauki także instruktorkę polecam! Zajęcia bezstresowe
Dodał: Daniel 2019-09-30 09:11:45
Na zajęcia do Sylwii uczęszczam od ok 3 miesięcy raz w tygodniu. Dodatkowo we własnym zakresie powtarzam ćwiczenia z zajęć raz w tygodniu, czasem dwa razy jeśli czas pozwoli ( zalecenia Sylwii:). Zajęcia z Sylwią polecam- osoba konkretna, miła, szybko wyłapuje błędy techniczne, daje wskazówki co należy ćwiczyć przed następnym spotkaniem ( jeśli ktoś się oczywiście czuje na siłach przyjść sam na basen).
Dodał: MarcinP 2018-02-08 14:45:59
Na zajęcia do Sławka uczęszczam już drugi miesiac, właśnie skończyliśmy jeden karnet. Po 6-cu zajęciach jestem w stanie przeplynac samodzielnie cała długość na plecach. Od jutra będziemy ćwiczyć żabkę. Polecam instruktora Sławka, dobra atmosfera, szybko wychwytuje błędy, zaangażowany w to co robi.
Dodał: GabrysiaR 2017-02-18 22:36:39
Na lekcje do Pani Sylwii zdecydowałam się pójść we wrześniu, kilka miesięcy temu. Od zawsze chciałam nauczyć się naprawdę pływać a nie tylko ,,utrzymywać na wodzie\'\'. Moja nauka pod jej okiem trwała przez około 5 miesięcy i przyznam, że dużo się zmieniło. Teraz chodząc samodzielnie na basen czuję, że przełamałam bariery i pływając różnymi stylami czerpię wiele radości. Pani Sylwia to instruktorka przede wszystkim opanowana, o indywidualnym podejściu, poświęcająca całą swoją uwagę uczniowi. Można czuć się przy niej bezpiecznie, jednocześnie przełamując opory przed wodą. Szczerze polecam!
Dodał: DorotaG 2016-10-16 11:29:02
Zaczęłam się uczyć pływać dopiero jako osoba dorosła. Z racji kilku irracjonalnych lęków, pewnie jestem najbardziej opornym uczniem Sylwii ;-) Pływamy razem już od roku i muszę przyznać, że jest bardzo zaangażowana, profesjonalna i maksymalnie skupiona na swoim uczniu. Jednocześnie jest wyjątkowo cierpliwa i potrafi zmotywować do dalszej nauki pływania.
Gorąco polecam Sylwię wszystkim dorosłym wątpiącym, że istnieje instruktor, który mógłby ich nauczyć pływać!
Dodał: KatarzynaJ 2016-09-10 17:29:49
Polecam Panią Sylwię! Przygotowywała mnie na egzamin na AWF, przyszłam niedługo przed egzaminem ze średnimi umiejętnościami. Bardzo szybką udało się nam z Panią Sylwią dogonić zaległości i dostać się na uczelnie;) Super miła osoba, kompetentna, cierpliwa, sama przyjemność. Serdecznie polecam.
Dodał: Hanusia 2016-05-12 12:30:22
Super zajęcia i jeszcze lepsza instruktorka! Widać, że lubi to co robi :) Bardzo wymagająca, ale ja zawsze ceniłam takich nauczycieli. Nie odbębnia zajęć, tylko UCZY. Pozdrawiam i dziękuję :)PS. Do zobaczenia w środę Pani Sylwiu!
Dodał: Malgorzata 2016-02-22 12:28:28
Rewelacyjne zajęcia. Sylwia jest świetnym instruktorem. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Wystarczyło zaledwie kilka lekcji żebym pływała prawie tak dobrze jak Otylia J. :)))) Pozdrawiam serdecznie
Dodał: tataMiki 2015-10-27 13:49:55
Pani Sylwia to kompetentna instruktorka, która potrafi sobie poradzić z każdym urwisem tak, że potem nie może się on doczekać na następne zajęcia. Profesjonalne podejście do nauki, cierpliwość i zaangażowanie.
Dodał: Marzena 2015-07-13 15:12:02
Indywidualne zajęcia z Sylwią to pełen profesjonalizm, skuteczność i cierpliwość. Dzięki Sylwii pokonałam paniczny strach w wodzie, który powodował, że dopiero w wieku 40stu lat nauczyłam się pływać.
Przyjacielska i ciepła atmosfera na zajęciach, wspaniały instruktor to klucz do sukcesu.
Polecam wszystkim, bo u Sylwii wiek ucznia nie stoi na przeszkodzie!
Dodał: kasia 2015-02-02 18:06:02
Naukę pływania u Sylwii zaczęłam 2 miesiące temu. Na zajęcia uczęszczam 2x w tygodniu. Jestem bardzo zadowolona z indywidualnych zajęć ponieważ instruktorka skupia swoją uwagę wyłącznie na mnie ( naprawdę cały czas na mnie patrzy, nawet wtedy gdy robię wydechy do wody) Kiedyś byłam na zajęciach grupowych ( 4 os) u innego instruktora i było to kompletne nieporozumienie bo mało z nich wyniosłam a już na trzecich indywidualnych spotkań u Sylwii zaczęłam pływać bez deski na plecach. Sylwia wszystko dokładnie tłumaczy i naprawdę musze się bardzo starać, żeby mnie pochwaliła ( dobre słowo z jej ust jest bezcenne:). Cieszę się, że znalazłam tak wspaniałą instruktorkę, która w ciągu jednego spotkania potrafi dużo nauczyć i stworzyć miłą atmosfere. Czuje się przy niej pewnie bo jest opanowana i stanowcza. Polecam wszystkim zajęcia z Sylwią bo to najlepszy instruktor w Krakowie, warto wydać więcej i nauczyć się pływać poprawnie technicznie...bo co tanie to drogie pamiętajcie;)
Dodał: Izabela 2014-09-08 23:28:10
Serdecznie polecam zajęcia z Sylwią!
Przełamała u mnie strach związany z wejściem do wody i utrzymaniem się na niej! Posiada indywidualne podejście, dostosowuje tempo pracy do ucznia. Sylwia kładzie nacisk na to, aby każdy ruch był wykonany perfekcyjnie, przy czym wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Motywuje do pracy i na każdej lekcji daje cenne wskazówki. Teraz bardzo żałuję, że nie spotkałyśmy się parę lat wcześniej... bo pokochałam pływać! :-)
Pozdrawiam ciepło!
Dodał: slawek 2014-04-17 12:58:46
Bardzo polecam panią Sylwie. Profesjonalnie prowadzi zajęcia w miłej i sympatycznej atmosferze z naciskiem na dokładność ruchów. Jest bardzo wymagająca, ale oto w tym wszystkim chodzi, aby się dobrze i szybko nauczyć pływać, trzeba poznać właściwe ruchy w danym stylu i oddechy, a pani Sylwia o to dba i naciska, żeby naprawdę perfekcyjnie pływać. Po paru miesiącach zajęć pływam kraulem , żabką, grzbietowym. A obecnie uczymy się delfina. nie żałuje, że się zgłosiłem na zajęcia do pani Sylwii, jest naprawdę super, jest miłą i sympatyczną osobą. Gdybym miał drugi raz powierzyć komuś nauczenie mnie pływania bez wahania była by to pani Sylwia. Naprawdę bardzo polecam.
Dodał: Marzena 2014-04-16 16:00:48
Zawsze chciałam pływać, ale dopiero niedawno, już jako osoba dorosła, zdecydowałam się na pierwszą lekcję. Pod okiem Sylwii w cztery miesiące opanowałam pływanie trzema stylami. Umiem reagować spokojnie, jeśli zdarzy mi się stracić równowagę na środku basenu. Najprzyjemniejsze wspomnienie to lekcja, podczas której Sylwia pomogła mi pokonać lęk przed blisko 4-metrową głębiną. Zaczęło się od "on nie, ja na takim basenie nie będę pływać", a 15 min. później było już "mogę jeszcze raz zanurkować"?. Polecam całym sercem. :)
Dodał: Artur 2013-02-25 22:32:34
Zajęcia z Sylwią miały na celu zweryfikowanie jak bardzo bezstylowo pływam (byłem samoukiem i wiedziałem, że pływam źle, ale nie wiedziałem jak bardzo źle). Dosyć szybko zrozumiałem, że jest źle i to bardzo. W każdym stylu było coś do poprawienia, ręce, nogi, oddychanie, łokieć, kolano, no wszystko – chociaż nie wszystko – okularki pływackie potrafiłem dobrze założyć!
Każdy drobiazg został przez nią wyłapany i skorygowany. Po czterech zajęciach pływam ładniej, szybciej, nie meczę się i oddycham na trzy!
Pierwsza moja rada, jak chcesz być samoukiem, to lepiej sobie daruj – skontaktuj się z Sylwią, a zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Druga jest taka, że jak nawet potrafisz pływać to warto pod profesjonalnym okiem Sylwii sprawdzić czy nie masz złych nawyków – one mogą powodować, że ciągle będziesz tkwił na tym samym poziomie, a chodzi o to, żeby się jednak rozwijać!
W pływaniu styl ma znaczenie, a Sylwia uratuje Twój styl – gwarantuje!
Dodał: robert & asia 2013-01-06 12:07:07
Pamiętam pierwszy dzień nauki : problem z utrzymaniem się na wodzie z deską ...Po 7 lekcjach "porwałem" się na przepłynięcie basenu na AGH .Udało się :).
Tak sobie myślę ze Sylwia przełamała u mnie paniczny lęk przed wodą ,pokazała "z czym to się je".Jest mi tylko żal i ogarnia mnie złość ze nie miałem czasu na więcej lekcji,ale obiecałem sobie że przy każdym pobycie Krk będę starał się umówić się na kolejne lekcje.
W tym wszystkim jest to niesamowicie MIŁA I SYMPATYCZNA OSOBA !!
Pozdrawiamy serdecznie :)
Dodał: Monika 2012-11-30 22:40:58
Witam! Moją przygodę z pływaniem pod okiem Sylwii rozpoczęłam 5 lekcji temu:) Odkąd pamiętam panicznie bałam się wody, jednak już po pierwszej lekcji wiedziałam, że Sylwia jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Dlaczego? Dzięki niej przełamałam się, tylko jej udało się wyprowadzić mnie na głęboką wodę (nikomu wcześniej to się nie udało). Dzięki Sylwii uwierzyłam, że nawet jeśli bardzo się boję, jestem w stanie przełamać strach. Sylwia nie zakończy zajęć dopóki nie wykonam tego co sobie założyła. Ponadto, jest perfekcjonistką i zawodowcem w tym co robi, na wszelkie niedociągnięcia od razu zwraca uwagę. Gorąco polecam!!
Dodał: Marzena 2012-11-12 13:07:09
Jestem osobą, dla której jeszcze kilka miesięcy temu pokonanie bariery związanej z wodą było czystą abstrakcją. Dzięki Sylwii i jej metodzie bezstresowego a jednocześnie bardzo wymagającego podejścia do nauki pływania zrozumiałam, że woda ma być przyjemnością a nie źródłem napięcia ;). Polecam szczególnie osobom które tkwią w przekonaniu, że nigdy nie nauczą się pływać a wejście do wody po pas już powoduje u nich duszności ;). Zapewniam, że nie będziecie żałować :)
Dodał: Ron 2012-08-12 17:44:51
Bardzo fajne zajęcia w miłej atmosferze. Instruktorka potrafi dostosować tempo zajęć do możliwości ucznia. Odpowiedzialna, miła i znająca się na tym co robi . I najważniejsze efekty nauki są szybkie za to że mnie nauczyła pływać powinna dostać Nobla. Nie myślałem że to się uda i na pierwszą lekcję poszedłem sceptyczny. Potrafi zmotywować w gorszych chwilach to ważne. Polecam każdemu.
Dodał: Justyna 2012-07-04 20:53:59
Sylwię można opisać w wielu superlatywach, ograniczę się jedynie do kilku :) ( ilość znaków ograniczona :))
S-ympatyczna - zajęcia w lużnej atmosferze ;
w-Y-rozumiała- "słucha" ucznia ;
cierp-L-iwa- jest najbardziej cierpliwą osobą jaką znam :);
W-ymagająca - chce jak najwięcej nauczyć ucznia;
m-I-ła - mimo, że uczeń potrafi zirytować nadal jest miła :);
dokł-A-dna - każdy ruch na lekcji ma być idealnie dopracowany.

Polecam :)
Dodał: Norman 2012-03-27 14:33:05
Świetna instruktorka,lekcja prowadzona fachowo i profesjonalnie, ma do siebie dystans. Relacje koleżeńskie, przyjazne więc w takiej atmosferze chce się pływać. Czas mija szybko i przyjemnie:),dobre rozplanowanie czasu. Z czystym sumieniem mogę polecić bo warto!!!
Dodał: Adrianna 2012-03-19 11:10:13
Fantastyczna instruktorka- pasjonatka i niezwykła osobowość. Empatycznie podchodzi do ucznia, potrafi zmobilizować do wytężonej pracy, kiedy trzeba chwali, kiedy mniej daje z siebie potrafi wjechać na ambicję:)Na zajęcia zawsze czekam z niecierpliwością. Na każdej lekcji uczę się czegoś nowego co mnie bardzo cieszy i potwierdza efektywność prowadzonych zajęć. Podoba mi się to, że Sylwia jest elastyczna co do grafiku zajęć. Polecam w 100%!
Dodał: Krzysiek 2012-01-10 09:00:01
Wymagająca ale bardzo skuteczna!!! do tego świetne podejście i miła atmosfera. Polecam wszystkim którzy chcą sie nauczyć bądź poprawić posiadane umiejętności.
Ps. pływanie z Sylwią to prawdziwa przyjemność dla oka ciała i duszy;)
Dodał: Tomasz. O 2012-01-07 15:54:55
Doświadczona nauczycielka i bezstresowy mentor w jednym. Uczę się od postaw pływać i muszę stwierdzić że mimo wcześniejszych obaw nie odczuwam lęku ani strachu, koszt bardzo niski jak na wkład ze strony trenerki która swoim spostrzegawczym okiem szybko wyłapuje błędy i indywidualnie dobiera tempo i sposób nauki. po kilku lekcjach od przysłowiowego zera sam widzę rezultaty. Przygotowuje się tu do egzaminu na ratownika i dzięki niej widzę że mam szanse go zdać. Oby więcej takich nauczycieli z pasją było. Zachęca, nie zniechęca mimo szczerych ocen. Widać że Sylwia na lekcjach czuje się jak ryba w wodzie. Gorąco polecam
Dodał: Natalia 2011-12-20 09:54:46
Trafiłam na bardzo dobrą instruktorkę. Dlaczego? Widać, że robi to co lubi. Potrafi przekazać wiedzę z zakresu pływania i od razu eliminuje powstałe błędy. Jeżeli sobie z czymś nie radze od razu znajduje ćwiczenie, które pomoże mi wykonać później ruch właściwy.Jak na swoje umiejętności cena za lekcję bardzo przystępna. Polecam!
Dodał: Mentor 2011-12-19 11:37:24
Pełen profesjonalizm!
Dodał: Ofelia 2011-12-08 10:24:57
Świetna instruktorka, dobrze tłumaczy, na każdej lekcji uczę się czegoś nowego- uczy efektywnie!Czuję się przy Niej luźno i bezpiecznie. Udziela wskazówek z wody a jak trzeba to wchodzi do basenu i pływa ze Mną:)Polecam i zgadzam się z przedmówca- niezwykle sympatyczna i otwarta dziewczyna.
Dodał: kunass2 2011-12-06 14:25:09
Bardzo dobra nauczycielka, cały czas tłumaczy i pilnie zajmuje się uczniem. Wychwytuje dobrze błędy i uczy jak je eliminować. Poza tym niezwykle sympatyczna:-)