Skuteczna Szkoła Pływania Delfinek

Oferta skierowana dla dorosłych, młodzieży i dzieciZajęcia z pływania odbywają się w Hotelu Daisy przy Morelowej 26 oraz Fabryce CIA/O przy ul. Fabrycznej 13
Cennik ważny od 01.09.2023 -31.08.2024
Zanim zapiszesz sie na zajęcia pamiętaj aby przeczytać regulamin

  • Wykorzystaj je jako wspaniały prezent dla bliskich
  • Lekcje są prowadzone w Hotelu Daisy przy ul. Morelowej 26a oraz w Fabryce CIA/O przy ul. Fabrycznej 13

Regulamin

Regulamin funkcjonowania Skutecznej Szkoły Pływania Delfinek.          
Celem zawartych w nim zasad i informacji jest uskutecznienie organizacji pracy, a co za tym idzie – zwiększenie jakości świadczonych przeze mnie usług. W związku z tym proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami i stosowanie ich w naszej codziennej współpracy.
Rozpoczęcie pierwszych zajęć w Skutecznej Szkole Pływania Delfinek oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązuje kursanta do jego przestrzegania.

Zapisy na zajęcia
W celu zapisania się na zajęcia należy wysłać do mnie wiadomość e-mail przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej lub skontaktować się ze mną telefonicznie. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o krótką wiadomość sms a ja oddzwonię i ustalimy dogodny termin zajęć. Można również zapisać się od razu na zajęcia w zakładce kalendarz. Po takim zapisie również oddzwonię aby poinformować o szczegółach współpracy.

Płatności za zajęcia
1. Płatność należy dokonać gotówką przed zajęciami w dniu odbywającej się lekcji
2. Cena zajęć nie obejmuje kosztu biletu wstępu na basen, który kursant musi opłacić samodzielnie.
*Zajęcia w Hotelu Daisy przy Morelowej 26a- bilet wstępu na basen 20 PLN niezależnie od wieku lub skorzystanie z karty multisport/ medicover
*Zajęcia w Fabryce Ciao przy Fabrycznej 13- dzieci 29 PLN, dorośli 39 PLN. Możliwośc skorzystania z karty multisport- dopłata 10 PLN

Potwierdzanie i odwoływanie zajęć
1. Dzień wczesniej wysyłam smsa z potwierdzeniem zajęć. Jeżeli kursant nie potwierdzi zajęć jest to równoznaczne z tym, że nie będzie go na zajęciach i nie jest obciążony finansowo za lekcje.
2. Jeśli kursant potwierdzi swoje uczestnictwo dzień wcześniej a kolejnego dnia chce je odwołać może to zrobić jeśli do umówionych zajęć jest więcej niż 7 godzin. Kursant nie płaci za nieodbytą lekcje.
3. W przypadku zbyt późnego odwołania lekcji przez kursanta (później niż 7godzin od umówionych zajęć) opłata za dane zajęcia jest naliczana.
4. Jeśli kursant, który uczestniczy w zajęciach grupowych poinformuje wcześniej o swojej nieobecności (najpóźniej 7godzin przed zajęciami) pozostali kursanci albo godzą się na dopłatę do zajęć albo lekcja jest odwołana.

Uzasadnienie: Z powodu zbyt późnego odwoływania zajęć nie jestem w stanie zapełnić powstałej luki w grafiku. W związku z tym ponoszę straty finansowe, tracę czas oraz mam utrudnioną organizację zajęć. Zbyt późne odwoływanie lekcji komplikuje wykupienie biletów instruktorskich za które płacę z góry przed zajęciami.

Spóźnienia
W przypadku spóźnienia się kursanta na zajęcia nie ma możliwości ich przedłużenia z powodu ułożonego wcześniej ciągu lekcji.

Karty podarunkowe- Vouchery
Karty podarunkowe są ważne przez 3 miesiące od daty zakupu i nie podlegają zwrotowi.

Szkoła ma prawo do natychmiastowego zakończenia współpracy w przypadku naruszenia zasad zawartych w regulaminie.

W sytuacji notorycznego odwoływania zajęć istnieje możliwość skreślenia danej osoby z listy kursantów.

Kliknij i umów się na pierwszą lekcję!